FD-G-1 ginekologia azterketa elektrikoko mahaiak erresistentzia handiko materialak erabiltzen ditu eta korrosioarekiko erresistentea da, eta horrek ospitaleko eguneroko garbiketa eta desinfekziorako lagungarria da.
Azterketa-mahaiaren gainazalaren altuera, atzeko oholaren angelua eta hanka-ohola oin-etengailuaren bidez doi daitezke.
Osagarriak osoak dira, eta sorbalda-euskarriak, sorbalda-uhalak, eskumuturreko-uhalak, heldulekuak, hanka-euskarriak eta iragazkiekin zikinkeria-ontziak daude estandar gisa.
Ginekologia azterketa mahaiaren oinarriak U formako egitura du, eta horrek oinak eta hankak mugitzeko espazioa eskaintzen dio medikuari eguneroko lanerako.
Ginekologia azterketa medikoetarako ohe operatibo hau ez da egokia ginekologia azterketarako bakarrik, baita gizonezkoen urologiarako ere.
1.Apar-koltxoi josturagabea
Ginekologia azterketa elektrikoko mahaiaren moldaketa-koltxoiak apar-teknologia berriena erabiltzen du, eta horrek pazientearen erosotasuna nabarmen hobetzen du.
2.Korrosioarekiko erresistentea den materiala
Ginekologia azterketa elektrikoko mahaiaren estalki guztia material bikainekin egina dago, korrosioarekiko erresistentea, garbitzeko eta desinfektatzeko erraza.
3. Oin-etengailua
Oin-etengailu batekin hornituta, obstetrizia azterketa mahaiaren mugimendu desberdinak malgutasunez kontrolatzen ditu.
4.Osagarri polifazetikoak
Sorbalda-euskarri estandarraz gain, sorbalda-uhalak, heldulekuak, hanka-euskarriak, hanka-pedalak, hondakin-ontzia, azterketa ginekologikorako argia edo mediku-aulkia ere aukerakoak dira.
Parametroak
| ModeloaElementua | FD-G-1 Ginekologia Azterketa Mahaia Elektrikoa |
| Luzera eta zabalera | 1800 mm * 550 mm |
| Altuera (Gora eta Behera) | 950 mm / 680 mm |
| Trendelenburg / Alderantzizko Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Atzeko plaka (gora eta behera) | 60°/10° |
| Motor elektrikoaren sistema | Jiecang |
| Tentsioa | 220V/110V |
| Maiztasuna | 50Hz / 60Hz |
| Potentzia-konpaktitatea | 1,0 kW |
| Bateria | Bai |
| Koltxoia | Josturarik gabeko koltxoia |
| Material nagusia | ABSa |
| Gehienezko karga-ahalmena | 150 kg |
| Bermea | Urte 1 |
SestandarOsagarriak
| Ez. | Izena | Kantitateak |
| 1 | Beso-euskarria | Bikote 1 |
| 2 | Hanka-plaka | Multzo 1 |
| 3 | Koltxoia | Multzo 1 |
| 4 | Heldulekua | Bikote 1 |
| 5 | Oin-etengailua | Multzo 1 |