FD-G-2 mahai obstetriko polifazetikoa oso erabilia da erditze obstetrikoetarako, ginekologiako azterketarako eta ebakuntzarako.
Banaketa-mahai elektrikoaren gorputza, zutabea eta oinarria 304 altzairu herdoilgaitzez eginda daude, korrosioarekiko erresistentea eta garbitzeko erraza dena.
Hanka-plakak desmuntagarriak dira, eta horrek ebakuntza osteko suspertzea errazten du.
Kontrol sistema bikoitza, ez bakarrik eskuzko urrutiko agintearen bidez, baita oin-etengailuaren bidez ere.
Osagarri osoak, hanka-euskarri bertsioarekin estandar gisa, pedalak, iragazkidun zikinkeria-ontzia eta aukerako azterketa ginekologikorako argia.
U formako oinarriak ez dio soilik ebakuntza-mahaiaren egonkortasunari laguntzen, baizik eta medikuak nekea murrizteko nahikoa hanka-leku ere ematen dio.
1.Kontrol sistema bikoitza
Eskuko kontrolagailuak eta oin-etengailuak bigarren mailako kontrola egiten dute eragiketaren segurtasuna bermatzeko eta hainbat posizio gauzatzeko.
2. Hanka-plaka desmuntagarria
Erditze-mahai elektrikoaren hanka-plaka desmuntagarriak ebakuntza osteko atsedena errazten du eta ebakuntza osteko mina murrizten du
3.304 Altzairu Herdoilgaitza
Ginekologiako ebakuntza-mahaiaren estalki guztia 304 altzairu herdoilgaitzezko kalitate handikoa da. Iraunkorra, erraz garbitzen eta desinfektatzen da.
4. U formako oinarria
Ginekologia eta obstetrizia mahaiaren U formako oinarriak ez du soilik oinarriaren eta lurraren arteko kontaktu-eremua handitzen eta egonkorragoa egiten, baizik eta hanketarako leku nahikoa ere ematen du mediku-langileen lanerako, nekea murrizteko.
5. Osagarri polifazetikoak
Sorbalda-euskarri estandarraz gain, sorbalda-uhalak, heldulekuak, hanka-euskarriak, hanka-pedalak, hondakin-ontzia eta azterketa ginekologikoko argia ere aukerakoak dira.
Pametraiak:
| ModeloaElementua | FD-G-2 Banaketa Mahai Elektrikoa |
| Luzera eta zabalera | 1880 mm * 600 mm |
| Altuera (Gora eta Behera) | 940 mm / 680 mm |
| Atzeko plaka (gora eta behera) | 45 °10° |
| Eserlekuaren plaka (gora eta behera) | 20° 9° |
| Hanka-plaka kanporantz | 90° |
| Tentsioa | 220V/110V |
| Maiztasuna | 50Hz / 60Hz |
| Bateria | Bai |
| Potentzia-konpaktitatea | 1,0 kW |
| Koltxoia | Josturarik gabeko koltxoia |
| Material nagusia | 304 Altzairu Herdoilgaitza |
| Gehienezko karga-ahalmena | 200 kg |
| Bermea | Urte 1 |
SestandarOsagarriak
| Ez. | Izena | Kantitateak |
| 1 | Beso-euskarria | Bikote 1 |
| 2 | Heldulekua | Bikote 1 |
| 3 | Hanka-plaka | pieza 1 |
| 4 | Koltxoia | Multzo 1 |
| 5 | Hondakin-arroa | pieza 1 |
| 6 | Finkatzeko pintza | Bikote 1 |
| 7 | Belaun-makulua | Bikote 1 |
| 8 | Pedala | Bikote 1 |
| 9 | Eskuko urrutiko agintea | pieza 1 |
| 10 | Oin-etengailua | pieza 1 |