LEDD500700C+M-k kupula bikoitzeko LED ebakuntza-gelako argiari egiten dio erreferentzia.
Kamera sistema integratua eta kanpoko monitore zintzilikaria erabil daitezke prestakuntza helburuetarako. Eragiketak monitorizatu eta grabatzeko aukera ematen du.
■ sabeleko/kirurgia orokorra
■ ginekologia
■ bihotzeko/baskularreko/toraxeko kirurgia
■ neurokirurgia
■ ortopedia
■ traumatologia / larrialdietako kirurgia
■ urologia / TURP
■ Odontologia/ Oftalmologia
■ Endoskopia Angiografia
1. Kamera sistema
Kamera integratua, ez da beharrezkoa beste beso batzuekin zintzilikatzea.
2. Kirurgia-gelako argi honek irudiak abiadura handian eta kalitate handian hartzen eta ematen ditu. 10X zoom optikoari esker, irudiak alde guztietatik ikus daitezke.
3. Kirurgia-gelako argi honek ebakuntzaren grabaketa ere egin dezake. Prestakuntzarako eta ikasketetarako erabil daiteke.
Monitore Sistema
1. Ebakuntzaren berri emanez, LEDD500700C+M ebakuntza-gelako argiak klinikako langileei zure aurrerapena jarrai diezaieke eremu esterila hautsi gabe.
2. Kamera eta monitore integratuak dituen ebakuntza-gelako argiak kirurgia-buruaren beste ikuspegi bat eskaintzen du, zure kirurgia-taldeak mundu osoan parteka ditzan prozedura kirurgikoak.
Parametroas:
| Kamera | |
| Bereizmena | 210 megapixel 1920 (A) X 1080 (B) |
| Komunikazio modua | RS232 |
| Komunikazio-protokoloak | HITACHI / SONY VISCA |
| Konektorea | LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) bateragarritasuna 110/LVDS 30P |
| Sentsore mota | 1/2,9" CMOS / 1/3" CMOS |
| Eskaneatze modua | Eskaneatu progresiboa |
| Egun eta Gau Sistema | Kolorea/zuri-beltza/automatikoa |
| Gutxieneko argiztapena | Kolorea: 0.1 Lux Zuri-beltzean: 0.01 Lux |
| Sinkronizazio modua | arteko sinkronizazioa |
| Bideo irteera | seinale digitala |
| SNR | ≥50dB (AGC itzalita) |
| Lentea | |
| IRCUT | IRCUT iragazki bikoitzaren aldaketa automatikoa |
| Lente optikoak | 10X f=5mm~50mm |
| eremu-angelua | A: 51,8° (M) ~ 5,86° (T) V: 39,1° (M) ~ 4,4° (T) |
| Funtzioa | |
| esposizio modua | A/M |
| zurien balantzea | Automatikoa |
| Foku modua | A/M |
| kontrola irabazi | A/M |
| Irudi efektua | Automatikoa/koloretan/zuri-beltzean/negatiboa |
| islatze funtzioa | Euskarria (ispilu horizontala + ispilu bertikala) |
| irudien iraulketak | Laguntza |
| Dinamika zabala | D-WDR |
| Ez-erregulatzailea | 2D-DNR |
| obturadore elektronikoa | 1/30s~1/10.000s |
| kontraste-erlazioa | Erregulagarria |
| saturazio | Erregulagarria |
| Lainoaren aurkako funtzioa | Laguntza |
| Marjinala | Laguntza |
| Zehaztapen generikoa | |
| Dimentsioak | 38,6 (Z) * 41 (A) * 64,6 (L) mm |
| Laneko tenperatura/hezetasuna | ﹣10℃~50℃, 10% HR ~60% HR |
| Biltegiratze tenperatura/hezetasuna | ﹣20℃~60℃, 10% HR ~80% HR |
| energia-iturri | 12V ± % 10eko korrontea |
| energia-kontsumoa | 3,5W MAX |
| Pisu garbia | 110g |
Monitorea
| Parametro nagusia | |
| Pantailaren tamaina | 21,5' |
| Atzeko argiztapen modua | LED |
| Erakusketa-eremua | 475,2 mm (Z) × 267,3 mm (A) |
| Alderdi-erlazioa | 16:9 |
| Bereizmen maximoa | 1920 × 1080 |
| Pantailaren kolorea | 16,7 milioi |
| Pixelen tartea | 0,2475 (A) × 0,2475 (B) |
| Luminantzia | 300 cd/㎡ |
| Irudiaren kontrastea | 1500:1 |
| Ikusteko angelua | 850/850/750/650 |
| Erantzun-denbora | 8MS |
| Eremu-maiztasuna | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Sarrera eta irteera | |
| SDI SARTU | 1 |
| SDI IRTEERA | 1 |
| AV SARTU | 22 (2×BNC) |
| AV IRTEERA | 1 |
| S-VIDIO | 1 |
| VGA sarrera | 1 |
| HDMI sarrera | 1 |
| YPbPr/YCbCr sarrera | 3 (3×BNC) |
| RS232 sarrera (aukerakoa) | 1 |
| Audio sarrera | 1 |
| Audio irteera | 1 |
| Kolore sistema | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Hizkuntza | Txinera/Ingelesa/Frantsesa/Alemana/Italiera/Gaztelania/ |
| Energia-iturria | |
| Potentzia | 12V korronte zuzena,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Itxaroteko energia | 5W |