1.Posizio Ultra-Baxua
Oftalmologiako ebakuntza-mahaiaren gutxieneko altuera 500 mm-ra doi daiteke. Ezaguna den sistema elektromagnetikoa egonkorra, fidagarria eta zaratarik gabekoa da funtzionamenduan zehar. Aukerarik onena da oftalmologiarako eta ORL kirurgiarako.
2.Buruko plaka kendugarria
Buruko plaka kendugarria erraz kontrola daiteke engranaje mekaniko bidez.
Oheburuko kuxinaren erdiko diseinu ahurrak ergonomia-eskakizunak betetzen ditu.
3. Gainazal zabala
Gainazalaren zabalerak 550 mm-ra irits daiteke, pazientea erosoago etzan dadin.
4. Oin-etengailu malgua
Bizkarraldeko plakaren eta hankako plakaren angelua oin-etengailuaren bidez doi daiteke, eta hori komenigarria da medikuarentzat pazientearen posizioa oftalmologia-eragiketan zehar posizio idealenera doitzeko.
5. Petaloen balazta
Pedal-balazta mekanikoak azkarragoak, erosoagoak, seguruak eta fidagarriak dira.
6. Mediku-aulki aukerakoa
Mediku-aulkiak beso-euskarriak, bizkarraldeak eta eserlekuaren altuera doi ditzake.
Parametroak
| Modelo elementua | TDG-2 Oftalmologiako Kirurgia Mahaia Elektrikoa |
| Luzera eta zabalera | 2080 mm * 550 mm |
| Altuera (Gora eta Behera) | 700 mm / 500 mm |
| Buruko plaka (gora eta behera) | 45°/ 90° |
| Atzeko plaka (gora eta behera) | 45°/ 20° |
| Hanka-plaka (gora eta behera) | 45°/ 20° |
| Irristaketa horizontala | 300 mm |
| Motor elektrikoaren sistema | Jiecang |
| Tentsioa | 220V/110V |
| Maiztasuna | 50Hz / 60Hz |
| Potentzia-konpaktitatea | 1,0 kW |
| Bateria | Bai |
| Koltxoia | Memoriazko koltxoia |
| Material nagusia | 304 Altzairu Herdoilgaitza |
| Gehienezko karga-ahalmena | 200 kg |
| Bermea | Urte 1 |
Osagarri estandarrak
| Ez. | Izena | Kantitateak |
| 1 | Infusio-barra | Multzo 1 |
| 2 | Beso-ohola | Bikote 1 |
| 3 | Tresna-erretilua | Multzo 1 |
| 4 | Finkatzeko pintza | Multzo 1 |
| 5 | Koltxoia | Multzo 1 |
| 6 | Oin-etengailua | Multzo 1 |