TDY-1 mahai elektrikoak bultzada-hagaxka elektriko baten bidezko motor-sistema bat erabiltzen du, eragiketan zehar hainbat jarrera-doikuntza egin ahal izateko, besteak beste, mahaia altxatzea, aurrera eta atzera okertzea, ezkerrera eta eskuinera okertzea, atzeko plakaren tolestura eta translazioa.
Mahai elektriko multifuntzional hau hainbat kirurgiarako egokia da, hala nola sabeleko kirurgia, obstetrizia, ginekologia, ORL, urologia, anorektal eta ortopedia, etab.
1. X izpien eskaneatzea eskuragarri
PFCC mahaigaina X izpien eskaneatzeko erabil daiteke ebakuntzan zehar. TDY-1 ebakuntza-mahaia elektrikoa 300 mm baino gehiago mugitu daiteke, C besoarentzako perspektiba-eremu ona eskainiz ebakuntzan zehar, eta X izpien filmen kaxekin erabil daiteke.
2. Aukerako Kontrol Sistema Bikoitza
Eskuko kontrolagailuak eta aukerako paneleko kontrolek babes bikoitza eskaintzen dute kirurgiarako.
3. Barneko bateria kargagarria
TDY-1 ebakuntza-mahaia elektrikoak bateria kargagarri errendimendu handikoa du, 50 ebakuntzarako beharrizanak asetzeko gai dena. Aldi berean, korronte alternoko elikatze-iturria du energia elektrikoa emateko, segurtasun maximoa bermatzeko.
4. Giltzurruneko zubi integratua
Gerrialdeko zubi integratua, medikuek behazun eta giltzurruneko ebakuntzak egiteko egokia
Parametroak
| Modelo elementua | TDY-1 mahai operatibo elektrikoa |
| Luzera eta zabalera | 2070 mm * 550 mm |
| Altuera (Gora eta Behera) | 1000 mm / 700 mm |
| Buruko plaka (gora eta behera) | 45°/ 90° |
| Atzeko plaka (gora eta behera) | 75°/ 20° |
| Hanka-plaka (Gora / Behera / Kanpora) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Alderantzizko Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Alboko inklinazioa (ezkerra eta eskuina) | 15°/ 15° |
| Giltzurruneko zubiaren altuera | ≥110mm |
| Irristaketa horizontala | 300 mm |
| Flexioa/ Erreflexua | Konbinazio Eragiketa |
| X izpien taula | Aukerakoa |
| Kontrol-panela | Estandarra |
| Motor elektrikoaren sistema | Jiecang |
| Tentsioa | 220V/110V |
| Maiztasuna | 50Hz / 60Hz |
| Potentzia-konpaktitatea | 1,0 kW |
| Bateria | Bai |
| Koltxoia | Memoriazko koltxoia |
| Material nagusia | 304 Altzairu Herdoilgaitza |
| Gehienezko karga-ahalmena | 200 kg |
| Bermea | Urte 1 |
Osagarri estandarrak
| Ez. | Izena | Kantitateak |
| 1 | Anestesia-pantaila | pieza 1 |
| 2 | Gorputz-euskarria | Bikote 1 |
| 3 | Beso-euskarria | Bikote 1 |
| 4 | Sorbalda-euskarria | Bikote 1 |
| 5 | Hanka-euskarria | Bikote 1 |
| 6 | Oin-euskarria | Bikote 1 |
| 6 | Giltzurruneko zubiaren heldulekua | pieza 1 |
| 7 | Koltxoia | Multzo 1 |
| 8 | Finkatzeko pintza | 8 pieza |
| 9 | Finkatzeko pintza luzea | Bikote 1 |
| 10 | Eskuko urrutiko agintea | pieza 1 |
| 11 | Linea elektrikoa | pieza 1 |