TDY-2 ebakuntza-mahai mugikorrak 304 altzairu herdoilgaitzezko ohe eta zutabe osoak ditu, erraz garbitzen dira eta kutsaduraren aurkakoak dira.
Mahaiaren gainazala 5 zatitan banatuta dago: buruaren atala, bizkarraren atala, ipurmasailen atala eta bi hanka-atal desmuntagarri.
TDY-2 ebakuntza-mahai mugikorra 340 mm-ko distantzian mugitu daiteke, C besoarentzat perspektiba-eremu ona eskainiz ebakuntzan zehar, eta X izpien filmen kutxekin erabil daiteke.
Buruko ohe bikoitz artikulatua, hanka erregulagarria gas malguki bidez. Alemaniako markako gurpil isilak erabiltzen ditu. Berrezartzeko botoi bakarra, tolestura eta tolesduraren aurkako funtzioak ere aukerakoak dira.
Mahai elektriko multifuntzional hau hainbat kirurgiarako egokia da, hala nola sabeleko kirurgia, obstetrizia, ginekologia, ORL, urologia, anorektal eta ortopedia, etab.
1.Buruko plaka bikoitz artikulatua
Mahai elektriko honen buruko plaka bikoitzak burukoaren altuera libreki doi dezake, pazienteak buruaren angelu erosoa izan dezan posizio desberdinetan eragiketak egiterakoan.
2. Hanka-plaka kontrol elektrikoa edo gas-iturri kontrola izan daiteke
Hanka-plaka gas malguki batekin kontrola daiteke edo kontrol elektriko batera berritu daiteke.
3. Aukerako Kontrol Sistema Bikoitza
Eskuko kontrolagailuak eta aukerako paneleko kontrolek babes bikoitza eskaintzen dute kirurgiarako.
4.Gurpil Handiak
Inportatutako Alemaniako TENTE gurpilak, higadurarekiko erresistenteak eta isilak.
5. Barneko bateria kargagarria
TDY-2 ebakuntza-mahaia elektrikoak bateria kargagarri errendimendu handikoa du, 50 ebakuntzarako beharrizanak asetzeko gai dena. Aldi berean, korronte alternoko elikatze-iturria du energia elektrikoa emateko, segurtasun maximoa bermatzeko.
6.Aukera gehiago
Aukerako botoi bakarreko berrezarpena, flexio positiboa eta alderantzizko flexio funtzioa.
Pametraiak:
| ModeloaElementua | TDY -2 Mahai Eragile Elektriko Mugikorra |
| Luzera eta zabalera | 2100 mm * 550 mm |
| Altuera (Gora eta Behera) | 1000 mm / 700 mm |
| Buruko plaka (gora eta behera) | 45° 90° |
| Atzeko plaka (gora eta behera) | 90°/ 17° |
| Hanka-plaka (Gora / Behera / Kanpora) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Alderantzizko Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Alboko inklinazioa (ezkerra eta eskuina) | 15°/ 15° |
| Giltzurruneko zubiaren altuera | ≥110mm |
| Irristaketa horizontala | 345 mm |
| Flexioa/ Erreflexua | Konbinazio Eragiketa |
| X izpien taula | Aukerakoa |
| Kontrol-panela | Estandarra |
| Motor elektrikoaren sistema | Jiecang |
| Tentsioa | 220V/110V |
| Maiztasuna | 50Hz / 60Hz |
| Potentzia-konpaktitatea | 1,0 kW |
| Bateria | Bai |
| Koltxoia | Memoriazko koltxoia |
| Material nagusia | 304 Altzairu Herdoilgaitza |
| Gehienezko karga-ahalmena | 200 kg |
| Bermea | Urte 1 |
Osagarri estandarrak
| Ez. | Izena | Kantitateak |
| 1 | Anestesia-pantaila | pieza 1 |
| 2 | Gorputz-euskarria | Bikote 1 |
| 3 | Beso-euskarria | Bikote 1 |
| 4 | Sorbalda-euskarria | Bikote 1 |
| 5 | Hanka-euskarria | Bikote 1 |
| 6 | Oin-euskarria | Bikote 1 |
| 6 | Giltzurruneko zubiaren heldulekua | pieza 1 |
| 7 | Koltxoia | Multzo 1 |
| 8 | Finkatzeko pintza | 8 pieza |
| 9 | Finkatzeko pintza luzea | Bikote 1 |
| 10 | Eskuko urrutiko agintea | pieza 1 |
| 11 | Linea elektrikoa | pieza 1 |