Estalki guztia 304 altzairu herdoilgaitzez egina dago, erraz garbitzeko eta desinfektatzeko.
Argi-transmisio handiko zuntz-materiala egokia da X izpien erabilerarako.
Koltxoi zabalduaren diseinuak pazienteei erosoago etzanda egoteko aukera ematen die ebakuntza-mahaian.
TDY-G-1 elektro-hidrauliko eragiketa-mahaiak kontrol hidrauliko sistema aurreratua, balbula elektromagnetiko fidagarriak eta Taiwaneko olio-ponpak erabiltzen ditu, errendimendu isila eta egonkorra bermatuz.
1.Uultra-baxuaPposizioa
2. Bi artikulazioko buru-plaka
3.BeraikiagiltzurruneanBgailurra
4. Bateria kargagarri integratua
5. Balazta mekanikoak
| Modelo elementua | TDY-G-1 Mahai Elektriko-Hidraulikoa |
| Luzera eta zabalera | 2080 mm * 550 mm |
| Altuera (Gora eta Behera) | 820 mm / 520 mm |
| Buruko plaka (gora eta behera) | 45°/ 90° |
| Atzeko plaka (gora eta behera) | 80°/ 20° |
| Hanka-plaka (Gora / Behera / Kanpora) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Alderantzizko Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Alboko inklinazioa (ezkerra eta eskuina) | 15°/ 15° |
| Giltzurruneko zubiaren altuera | 110 mm |
| Motor elektrikoaren sistema | Chaoger Taiwanetik |
| Tentsioa | 220V/110V |
| Maiztasuna | 50Hz / 60Hz |
| Potentzia-konpaktitatea | 1,0 kW |
| Bateria | Bai |
| Koltxoia | Memoriazko koltxoia |
| Material nagusia | 304 Altzairu Herdoilgaitza |
| Gehienezko karga-ahalmena | 200 kg |
| Bermea | Urte 1 |
SOsagarri estandarrak
| Ez. | Izena | Kantitateak |
| 1 | Anestesia-pantaila | pieza 1 |
| 2 | Gorputz-euskarria | Bikote 1 |
| 3 | Beso-euskarria | Bikote 1 |
| 4 | Sorbalda-euskarria | Bikote 1 |
| 5 | Hanka-euskarria | Bikote 1 |
| 6 | Oin-euskarria | Bikote 1 |
| 7 | Giltzurruneko zubiaren heldulekua | pieza 1 |
| 8 | Finkatzeko pintza luzea | Bikote 1 |
| 9 | Finkatzeko pintza | 8 pieza |
| 10 | Eskuko urrutiko agintea | pieza 1 |
| 11 | Linea elektrikoa | pieza 1 |
| 12 | Pedala | Bikote 1 |