TDY-Y-1 mahai hidrauliko elektrikoak inportatutako transmisio hidrauliko elektrikoaren egitura hartzen du, eta horrek bultzada-haga elektriko tradizionalaren transmisio-teknologia ordezkatzen du.
Posizioaren doikuntza zehatzagoa da, mugimendu-abiadura uniformeagoa eta egonkorragoa da, eta errendimendua fidagarria eta iraunkorra da.
Y formako oinarriak egonkortasuna eta hanketarako nahikoa leku bermatzen ditu.
Itzulpen funtzioak eta ohe-ohol garden batek, C besoarekin hornituta, gorputz osoko X izpien eskaneatzea egin dezakete.
Eskuko urrutiko aginteaz gain, kontrol bikoitzeko sistemak zutabe bidezko larrialdiko kontrol sistema bat dauka. Tekla bakarreko berrezartze funtzioak medikuaren lanaren eraginkortasuna bermatzen du.
Mahai operatibo integratu elektrohidrauliko hau hainbat kirurgiarako egokia da, hala nola sabeleko kirurgia, obstetrizia, ginekologia, ORL, urologia, anorektal eta ortopedia, etab.
1.Kontrol sistema bikoitza
TDY-Y-1 mahai elektriko-hidraulikoak kontrol-metodo bikoitza du: bata kable bidezko kontrolatzailea da, maila automatikoki berrezartzeko funtzio bakarrarekin. Eta bestea zutabearen larrialdiko kontrol-sistema da. Funtzio bera duten bi sistema eragile independentek ziurtatzen dute larrialdiko kontrol-sistemak fidagarritasunez funtziona dezakeela kable bidezko kontrolatzailea huts egiten duenean ere, mahai eragilearen erabilera segurua bermatuz.
2. X izpien eskaneatzeko eskuragarri
Mahai elektriko-hidraulikoaren gainazalak X izpiak pasa ditzake, eta gida-errail bat instalatuta dago mahaiaren azpialdean X izpien kaxak garraiatzeko.
3. C besoarekin bateragarria
Mugimendu horizontal elektrikoaren ibilbidea 340 mm-koa da, eta horrek C besoarentzako kokapen espazio zehatza eta erosoa eskaintzen du, eta gorputz osoko erradiografia egin daiteke pazientea mugitu gabe.
4. Bateria kargagarriak
TDY-Y-1 mahai kirurgiko elektriko-hidraulikoak errendimendu handiko bateria kargagarriekin hornituta dago, eta 50 ebakuntza edo gehiagoren beharrak ase ditzake, kanpoko elikatze-iturririk gabe funtzionatzen duela ziurtatuz. Bateria kargagarriak ez du mantentze-lanik behar eta denbora luzez erabil daiteke. Aldi berean, korronte alternoa erabil daiteke energia elektrikoa emateko, segurtasun maximoa bermatzeko.
5.Obotoirik gabekoaResetFontza
Botoi bakarreko berrezartze funtzio berriak eragiketa konplikatuak errazten ditu
Parametroak
| Modelo elementua | TDY-Y-1 Mahai Operatibo Elektriko-Hidraulikoa |
| Luzera eta zabalera | 1960 mm * 500 mm |
| Altuera (Gora eta Behera) | 1090 mm / 690 mm |
| Buruko plaka (gora eta behera) | 60°/ 85°/ 0° |
| Atzeko plaka (gora eta behera) | 85°/ 40° |
| Hanka-plaka (Gora / Behera / Kanpora) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Alderantzizko Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Alboko inklinazioa (ezkerra eta eskuina) | 18°/ 18° |
| Giltzurruneko zubiaren altuera | 100 mm |
| Irristaketa horizontala | 340 mm |
| Zero posizioa | Botoi bakarra, estandarra |
| Flexioa/ Erreflexua | Konbinazio Eragiketa |
| X izpien taula | Aukerakoa |
| Kontrol-panela | aukerakoa |
| Larrialdiko geldialdi botoia | Aukerakoa |
| Motor elektrikoaren sistema | Chaoger Taiwanetik |
| Tentsioa | 220V/110V |
| Maiztasuna | 50Hz / 60Hz |
| Potentzia-konpaktitatea | 1,0 kW |
| Bateria | Bai |
| Koltxoia | Memoriazko koltxoia |
| Material nagusia | 304 Altzairu Herdoilgaitza |
| Gehienezko karga-ahalmena | 200 kg |
| Bermea | Urte 1 |
SOsagarri estandarrak
| Ez. | Izena | Kantitateak |
| 1 | Anestesia-pantaila | pieza 1 |
| 2 | Gorputz-euskarria | Bikote 1 |
| 3 | Beso-euskarria | Bikote 1 |
| 4 | Sorbalda-euskarria | Bikote 1 |
| 5 | Hanka-euskarria | Bikote 1 |
| 6 | Oin-plaka | Bikote 1 |
| 7 | Giltzurruneko zubiaren heldulekua | pieza 1 |
| 8 | Koltxoia | Multzo 1 |
| 9 | Finkatzeko pintza | 8 pieza |
| 10 | Urrutiko agintea | pieza 1 |
| 11 | Linea elektrikoa | pieza 1 |
| 12 | Olio hidraulikoa | Olio lata 1 |