Mahai operatibo elektrohidrauliko hau 5 zatitan banatuta dago: buruaren atala, bizkarraren atala, ipurmasailen atala eta bi hanka-atal banaezin.
Argi-transmisio handiko zuntz-materialak eta 340 mm-ko irristatze horizontalak bermatzen dute ez dagoela puntu itsurik X izpien eskaneatzean.
Mahai eragile elektrohidrauliko honek kontrol sistema bikoitza du, arazorik gabeko funtzionamendua bermatzeko.
Buruko marko multifuntzional batekin eta trakzio-marko ortopediko batekin hornitu daiteke.
Botoi bakarrarekin berrezartzeko funtzioak jatorrizko posizio horizontala berreskura dezake. Botoi bakarrarekin flexioa eta alderantzizko flexioa, hanka-ohol elektrikoaren funtzioak denbora asko aurrezten du.
Hainbat kirurgiarako egokia da, hala nola sabeleko kirurgia, obstetrizia, ginekologia, ORL, urologia, anorektal eta ortopedia, etab.
1.Mahaiaren gainazal luzeagoa eta zabalagoa
Mahai elektriko-hidraulikoaren gainazalaren luzera 2180 mm-koa izan daiteke, eta zabalera 550 mm-koa, eta hori egokia da talde berezi batzuen beharretarako eta pazientea erosoago egon daiteke.
2. Kontrol sistema bikoitza
Mahai elektriko-hidraulikoak kontrol nagusi/kontrolatzaile laguntzaile sistema bikoitza du, funtzionamendu arazorik gabea bermatzeko.
3. Flex eta Re-flex eta botoi bakarrarekin berrezartzeko
Botoi bakarreko berrezartze funtzioak jatorrizko posizio horizontala, tekla bakarreko flexioa eta alderantzizko flexioa berreskura ditzake
4. Aukerako hanka-plaka elektrikoki doitua
Hanka-plakaren diseinu modular entxufagarriak hanka-plaka elektrikoki doi dezake, eta horrek posizioa doitzeko denbora asko aurrezten du.
5. Bateria kargagarria barneratua
TDY-Y-2 ebakuntza-mahaia elektriko-hidraulikoak bateria kargagarri errendimendu handikoa du, 50 eragiketa egiteko gai dena. Aldi berean, korronte alternoko elikadura-iturria du energia elektrikoa emateko, segurtasun maximoa bermatzeko.
Paurametroak
| ModeloaElementua | TDY-Y-2 Elektro-Hidrauliko Operazio Mahaia |
| Luzera eta zabalera | 2170 mm * 550 mm |
| Altuera (Gora eta Behera) | 1100 mm / 690 mm |
| Buruko plaka (Gora/Behera/Malgua) | 45°/ 90°/ 40° |
| Atzeko plaka (gora eta behera) | 85°/ 40° |
| Hanka-plaka (Gora / Behera / Kanpora) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Alderantzizko Trendelenburg | 30°/ 30° |
| Alboko inklinazioa (ezkerra eta eskuina) | 20°/ 20° |
| Giltzurruneko zubiaren altuera | 100 mm |
| Irristaketa horizontala | 350 mm |
| Zero posizioa | Botoi bakarra, estandarra |
| Flexioa/ Erreflexua | Konbinazio Eragiketa |
| X izpien taula | Aukerakoa |
| Kontrol-panela | Estandarra |
| Larrialdiko geldialdi botoia | Estandarra |
| Motor elektrikoaren sistema | Chaoger Taiwanetik |
| Tentsioa | 220V/110V |
| Maiztasuna | 50Hz / 60Hz |
| Potentzia-konpaktitatea | 1,0 kW |
| Bateria | Bai |
| Koltxoia | Memoriazko koltxoia |
| Material nagusia | 304 Altzairu Herdoilgaitza |
| Gehienezko karga-ahalmena | 300 kg / 350 kg |
| Bermea | Urte 1 |
Aosagarriak
| Ez. | Izena | Kantitateak |
| 1 | Anestesia-pantaila | pieza 1 |
| 2 | Gorputz-euskarria | Bikote 1 |
| 3 | Beso-euskarria | Bikote 1 |
| 4 | Sorbalda-euskarria | Bikote 1 |
| 5 | Hanka-euskarria | Bikote 1 |
| 6 | Giltzurruneko zubiaren heldulekua | pieza 1 |
| 7 | Koltxoia | Multzo 1 |
| 8 | Finkatzeko pintza | 8 pieza |
| 9 | Finkatzeko pintza luzea | Bikote 1 |
| 10 | Urrutiko agintea | pieza 1 |
| 11 | Linea elektrikoa | pieza 1 |
| 12 | Olio hidraulikoa | Olio lata 1 |