TF Ginekologia hidraulikoaren ebakuntza-mahaia, gorputza, zutabea eta oinarria altzairu herdoilgaitzez eginda daude, erresistentzia mekaniko handikoak, korrosioarekiko erresistenteak eta garbiketa eta desinfekziorako egokiak.
Ginekologia hidraulikoko ebakuntza-mahaia honek sorbalda-euskarria, sorbalda-uhala, heldulekua, hanka-euskarria eta pedalak, iragazkidun zikinkeria-ontzia eta aukerako ginekologia-azterketarako argia ditu estandar gisa.
Ginekologia hidraulikoko ebakuntza-mahaiaren altuera pedalen bidez doi daiteke, eta ohearen inklinazioa heldulekua astinduz doi daiteke.
Balazta zapaltzean, ohearen beheko aldean dagoen oinarri finkoa jaisten da, eta horrek lurzoruarekiko kontaktu-eremua handitzen du eta ohearen egonkortasuna bermatzen du.
Oso erabilia da ginekologian, obstetrizian, urologian eta ondesteko kirurgian.
1. Altzairu herdoilgaitzezko materiala
Ginekologia hidraulikoko ebakuntza-mahaiaren gorputz nagusia, alboko errailak, altxatzeko zutabea eta oinarria 304 altzairu herdoilgaitzezko kalitate handikoak dira, erresistentzia mekaniko handikoak, korrosioarekiko erresistentzia handikoak eta garbiketa errazak dituztenak.
2. Mahaiaren gainazal zabala
Ginekologia hidraulikoaren mahai operatiboaren gainazalaren zabalera 600 mm-koa izan daiteke, eta hori oso egokia da gorputz mota jakin bateko pertsonentzat eta erosotasuna hobetzen du.
3. Osagarri polifazetikoak
Sorbalda-euskarri estandarraz gain, sorbalda-uhalak, heldulekuak, hanka-euskarriak, hanka-pedalak, hondakin-ontzia eta azterketa ginekologikoko argia ere aukerakoak dira.
4. Oin finko bakarra
Mahai operatiboaren oin finko bereziak lurzoruarekiko kontaktu-eremua handitzen du eta ginekologia hidraulikoaren egonkortasuna bermatzen du.
Parametroak
| Modelo elementua | TF Ginekologia Hidraulikoaren Ebakuntza Mahaia |
| Luzera eta zabalera | 1800 mm * 600 mm |
| Altuera (Gora eta Behera) | 900 mm / 680 mm |
| Trendelenburg/Alderantzizko Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Atzeko plaka (gora eta behera) | 70°/ 11° |
| Tentsioa | 220V/110V |
| Maiztasuna | 50Hz / 60Hz |
| Koltxoia | Josturarik gabeko koltxoia |
| Material nagusia | 304 Altzairu Herdoilgaitza |
| Gehienezko karga-ahalmena | 173 kg |
| Bermea | Urte 1 |
SestandarOsagarriak
| Ez. | Izena | Kantitateak |
| 1 | Beso-euskarria | Bikote 1 |
| 2 | Heldulekua | Bikote 1 |
| 3 | Hanka-plaka | pieza 1 |
| 4 | Koltxoia | Multzo 1 |
| 5 | Hondakin-arroa | pieza 1 |
| 6 | Finkatzeko pintza | Bikote 1 |
| 7 | Belaun-makulua | Bikote 1 |
| 8 | Pedala | Bikote 1 |