1.T oinarria
Eskuzko ebakuntza-mahaiaren oinarri ergonomikoak T formakoa izateaz gain, egonkortasun ona eta mugimendu malgua du medikuei hanketarako leku nahikoa ere ematen die epe luzeko lanetan nekea murrizteko.
2.Giltzurruneko zubi integratua
Barneko gerri-zubia 110 mm igo daiteke, eta hori komenigarria da medikuek giltzurruneko ebakuntzak egiteko.
3. Hainbat osagarri
Osagarri estandarren artean, sorbalda-euskarria, sorbalda-euskarria, gorputz-euskarria, anestesia-pantaila eta hanka-euskarria daude, hainbat eragiketa errazteko.
4. Altxatze hidraulikoaren sistema
Hidraulikoki mugitzen da, eta mahai mekanikoaren gainazalaren altuera oin-pedalaren bidez doitzen da. Leunki eta isilik dabil. Normaltasunez funtziona dezake argindarrik gabe ere. Elektrizitate ezegonkorra duten eremuetarako, mahai hidraulikoak aukera daitezke.
5.Hanka-plaka integrala edo hanka-plaka zatitua
Hanka-plaka orokorraren bertsio sinple bat dago, prezio ona duena. Hanka-plaka zatitu bat ere badago, gora eta behera doitu daitekeena, eta kanporantz zabaldu daitekeena beheko gorputz-adarretako hainbat ebakuntza errazteko.
Paurametroak
| Modelo elementua | TS-1 mahai operatibo mekanikoa |
| Luzera eta zabalera | 1980 mm * 500 mm |
| Altuera (Gora eta Behera) | 950 mm / 750 mm |
| Buruko plaka (gora eta behera) | 45°/ 90° |
| Atzeko plaka (gora eta behera) | 75°/ 30° |
| Hanka-plaka (Gora / Behera / Kanpora) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Alderantzizko Trendelenburg | 20°/ 30° |
| Alboko inklinazioa (ezkerra eta eskuina) | 20°/ 20° |
| Giltzurruneko zubiaren altuera | ≥110mm |
| Koltxoia | Memoriazko koltxoia |
| Material nagusia | 304 Altzairu Herdoilgaitza |
| Gehienezko karga-ahalmena | 200 kg |
| Bermea | Urte 1 |
SOsagarri estandarrak
| Ez. | Izena | Kantitateak |
| 1 | Anestesia-pantaila | Pieza 1 |
| 2 | Gorputz-euskarria | Bikote 1 |
| 3 | Beso-euskarria | Bikote 1 |
| 4 | Sorbaldako atsedenlekua | Bikote 1 |
| 5 | Belaun-makulua | Bikote 1 |
| 6 | Finkatzeko pintza | Multzo 1 |
| 7 | Koltxoia | Multzo 1 |